Novinky, tipy a návody

Sektorová kuchynská linka

Sektorová kuchynská linka

Novinky

22. septembra 2023

Sektorová kuchynská linka je druh kuchynskej linky, ktorý bol navrhnutý tak aby sa čo najefektívnejšie využil priestor v kuchyni. Sektorovú kuchynskú linku je možné navrhnúť do rôznych tvarov ale najčastejším tvarom je L alebo U. Sektorová linka môže byť prispôsobená rôznym potrebám a požiadavkám zákazníka teda majiteľa kuchyne. https://verakuchyne.sk/kategoria-produktu/sektorove-kuchyne/kuchynska-linka-nessa/hyňa Kuchynská linka Nessa – VeraKuchyne.sk |... Read more »

Zobraziť článok
Výhody malej kuchynskej linky

Výhody malej kuchynskej linky

Novinky

06. septembra 2023

Máte malú kuchynskú linku a trápi vás to ? Vôbec nemusí! Malá kuchynská linka má svoje výhody, a to predovšetkým v prípade, že máte obmedzený priestor alebo preferujete kompaktné riešenia. Kuchynská linka Chamonix – VeraKuchyne.sk | Kuchynské linky, kuchynský nábytok e-shop, kuchyňa Predstavíme Vám niekoľko výhod malej kuchynskej linky: Malá kuchynská linka nemusí byť vôbec... Read more »

Zobraziť článok
Ako si správne vybrať kuchynskú linku.

Ako si správne vybrať kuchynskú linku.

Novinky

02. augusta 2023

Výber správnej kuchynskej linky je dôležitým rozhodnutím, pretože kuchyňa je miestom, kde strávime veľa času a v ktorej potrebujeme dostatok úložného priestoru a funkčných prvkov. Sektorové kuchyne – VeraKuchyne.sk | Kuchynské linky, kuchynský nábytok e-shop, kuchyňa Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu pri výbere správnej kuchynskej linky: Kuchynská linka Aspen – VeraKuchyne.sk | Kuchynské... Read more »

Zobraziť článok
Triky ako upratať kuchyňu.

Triky ako upratať kuchyňu.

Tipy a triky do kuchyne

04. júla 2023

Pri upratovaní kuchyne musíme často čeliť výzvam, s ktorými sa v iných miestnostiach nášho domova nestretávame. Mastné škvrny, zvyšky jedla, usadeniny vodného kameňa… To všetko si vyžaduje špeciálne opatrenia. Bohužiaľ, silné chemikálie sú nielen drahé, ale aj škodlivé. Odporučime Vám niektoré prírodné a plne ekologické produkty, ktoré musíte mať po ruke, keď sa rozhodnete upratať... Read more »

Zobraziť článok
Doprava EXTRA

Doprava EXTRA

Novinky

30. mája 2023

Komfort a flexibilita pre zákazníkov V súčasnom rýchlo sa meniacom sa svete je pohodlie a flexibilita pri nákupe a doručovaní tovaru viac ako kedykoľvek predtým dôležitá. V reakcii na túto potrebu sme pre vás pripravili nové služby doručenia tovaru v určitý deň, ktoré umožňujú zákazníkom získať ich objednávky presne vtedy, keď si to želajú. Doručenie... Read more »

Zobraziť článok
Tovar vynesieme priamo k vám domov

Tovar vynesieme priamo k vám domov

Novinky

29. mája 2023

S radosťou vám oznamujeme, že pre našich zákazníkov poskytujeme službu, a to vynašku tovaru priamo do vášho bytu či domu. Táto doplnková platená služba je určená pre tých z vás, ktorí preferujú pohodlie a časovú úsporu. Doprava tovaru je iba na najbližšie príjazdné miesto, potom je už potrebná vynáška. Za vynášku sa pokladá vybratie tovaru... Read more »

Zobraziť článok
Vzorky látok priamo k vám domov

Vzorky látok priamo k vám domov

Novinky

26. mája 2023

Srdečne Vám ďakujeme za prejavený záujem o naše produkty. S radosťou Vám oznamujeme, že sme pripravení poskytnúť Vám vzorky látok, aby ste si mohli lepšie vybrať odtieň a materiál, ktorý najlepšie vyhovuje Vašim požiadavkám. Snažíme sa zabezpečiť, aby vzorky boli čo najvernejšie zobrazením skutočného materiálu, no prosím, majte na pamäti, že mierne odchýlky v farbách... Read more »

Zobraziť článok
Kvety v kuchyni.

Kvety v kuchyni.

Nezaradené

18. mája 2023

Iste sa pýtate, či kvety patria do kuchyne. V kuchyni sú určite iné podmienky ako v iných miestnostiach doma. Ovplyvňuje ich okrem iného aj každodenná príprava jedál. Vyššia teplota alebo vysoká vlhkosť – bohužiaľ, tieto faktory nie sú priaznivé pre každú rastlinu. Preto sa pri výbere kvetov do kuchyne oplatí zvážiť výber toho správneho druhu.... Read more »

Zobraziť článok
Ako bojovať so zápachom z drezu

Ako bojovať so zápachom z drezu

Novinky Tipy a triky do kuchyne

08. mája 2023

Zápach z drezu alebo vane je veľkým problémom, ktorý sťažuje ich používanie. Obzvlášť sa cítime trápne, keď prijímame hostí. Nepríjemný zápach z odtoku môže byť spôsobený chybnou konštrukciou sifónu alebo nesprávnym odvzdušnením kanalizácie. Aj vás zaujíma odkiaľ sa berie smrad v kúpeľni alebo kuchyne z potrubia, sprchovej vaničky či vane? Odkiaľ vychádza zápach. Keď nepríjemný... Read more »

Zobraziť článok