Sektorová kuchynská linka

Novinky

22. septembra 2023

Sektorová kuchynská linka je druh kuchynskej linky, ktorý bol navrhnutý tak aby sa čo najefektívnejšie využil priestor v kuchyni. Sektorovú kuchynskú linku je možné navrhnúť do rôznych tvarov ale najčastejším tvarom je L alebo U. Sektorová linka môže byť prispôsobená rôznym potrebám a požiadavkám zákazníka teda majiteľa kuchyne.

https://verakuchyne.sk/kategoria-produktu/sektorove-kuchyne/kuchynska-linka-nessa/hyňa

Kuchynská linka Nessa – VeraKuchyne.sk | Kuchynské linky, kuchynský nábytok e-shop, kuchyňa

Spísali sme pre vás niekoľko výhod, ktoré môže mať sektorová kuchynská linka.

 1. Využitie priestoru:
  Sektorová kuchynská linka je ideálne pre využitie rohového priestoru v kuchyni. Týmto spôsobom môžeme optimalizovať dostupný priestor a získať tak viac úložného priestoru.
 2. Rozmiestnenie spotrebičov:
  V sektorovej kuchynskej linky môžete ľahko integrovať spotrebiče ako sú napríklad rúra, varná doska, chladnička…tak aby boli všetky ľahko dostupné.
 3. Pracovná plocha:
  Vďaka tvaru L alebo U máte dostatok pracovného plochy na prípravu jedál. Tak môže viac ľudí naraz pomáhať v kuchyni bez toho aby si niekto zavadzal.
 4. Úložný priestor:
  Sektorová kuchynská linka ponúka viac úložného priestoru, nakoľko máme rohové skrinky alebo potravinové skrinky k dispozícií.
 5. Design:
  Takýto typ kuchynskej linky si môžete navrhnúť v rôznom štýle podľa vášho vkusu a požiadaviek.

https://verakuchyne.sk/kategoria-produktu/sektorove-kuchyne/kuchynska-linka-vigo-biely-lesk/

Pri plánovaní sektorovej kuchynskej linky je dôležité zvážiť potreby a požiadavky vašej kuchyne, aby bola čo najefektívnejšia a funkčná. Taktiež je potrebné zvážiť umiestnenie spotrebičov, drezu a úložného priestoru, tak aby všetky skrinky a prvky v kuchyni boli plne funkčné.

VeraKuchyne.sk

Pridaj komentár