Katalóg produktov

Môj účet

Užitočné

Neprehliadnite

Sociálne siete

[woof]
Pomoc pri nákupe

Kuchynská linka Daria 240

289.00  240.83  bez DPH

Kuchynská linka Daria 240 je biela kuchynská linka o rozmere 240cm. Kuchynská linka je moderná vhodná najmä do malých priestorov. Vďaka tomu, že je lacná je možné ju získať za skvelú cenu už aj s pracovnou doskou. Pracovná doska je v bielej farbe o rozmere 100x60x2,8cm.

Dostupné na objednávku

Nové

Kategória: Súvisiace témy: Stav produktu: Nové

Bezplatný odvoz Vášho starého nábytku. Lacná preprava vlastnými vozidlami. Doručenie nábytku v dohodnutom čase. Vynáška nábytku do domu alebo bytu.

Popis

Kuchynská linka Daria 240 je biela kuchynská linka o rozmere 240cm. Kuchynská linka  je moderná a vhodná najmä do malých priestorov je lacná a preto je možné ju získať za skvelú cenu už aj s pracovnou doskou. Pracovná doska je v bielej farbe o rozmere 100x60x2,8cm. V cene nie je zahrnutá cena za drez, avšak je možné ho doobjednať. Vďaka skrinkám získate dostatok priestoru na uloženie potravín alebo potrebného kuchynského riadu. Skrinky majú plynové piesty, preto otváranie a zatváranie skriniek bude pohodlné, jednoduché a bezpečné. Dané skrinky obsahujú úchytky, ktoré sú v prevedení imitácie chrómu. Linka obsahuje aj sokel, ktorý je vo farebnom prevedení dekoru dreva dub sonoma. Vďaka farebnej kombinácií bielej a dub sonoma si viete jednoduchšie vybrať ku kuchynskej linke aj stôl a stoličky, nakoľko prevedenie dekoru dreva dub sonoma je v dnešnej dobe veľmi bežné.

Kuchynská linka Daria 240 vďaka svojmu dizajnu ohúri najmä prívržencov minimalizmu.

Kuchynská linka obsahuje 4 vrchné skrinky, ktoré pozostávajú z 80tky skrinky, 60tky skrinky, 40tky skrinky a digestorovej skrinky o rozmere 60cm a spodné 3 skrinky, ktoré pozostávajú z 80tky, 60tky skrinky a 40tky skrinky, ktorá obsahuje aj jednu vrchnú zásuvku. Zásuvka je vhodná na príborník.

Farebné prevedenie kuchynskej linky: biela + dub sonoma

Rozmery kuchynskej linky:

Vrchné skrinky : 240cm

Spodné skrinky : 180cm

Dodacia doba 2 – 4 týždne.

Kuchynská linka Daria 240

kuchynská linka Daria 240

Ďalšie informácie

Farba

,

Rozmer

Vrchné skrinky : 240cm
Spodné skrinky : 180cm

Dodacia doba

2-4 týždne

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.